Tether Stats (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: disable
km: បិទ
