Tether Stats (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy
