Tether Stats (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Statistics
sl: Statistika

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: disable
sl: onemogoči
