Tether Stats (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Total
sr: Укупно

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат
