Tether Stats (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: enable
ta: இயலுமைப்படுத்துக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: disable
ta: செயலற்றதாக்குக
