Tether Stats (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: enable
tr: etkinleştir

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Total
tr: Toplam

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Day
tr: Gün

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Hour
tr: Saat

en: disable
tr: devre dışı bırak

en: Examples
tr: Örnekler

en: Element
tr: Öğe
