Tether Stats (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Clicks
uk: Переходи

en: Hour
uk: Година

en: disable
uk: вимкнути

en: Examples
uk: Приклади

en: modules
uk: модулі

en: Impressions
uk: Покази

en: Element
uk: Елемент

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Derivative
uk: Похідний

en: Query String
uk: Рядок запиту

en: Statistics settings
uk: Налаштування статистики
