Tether Stats (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ
