Tether Stats (7.x-1.01) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Element
am: አባል
