Tether Stats (7.x-1.01) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Statistics
ast: Estadístiques
