Tether Stats (7.x-1.01) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
