Tether Stats (7.x-1.01) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: disable
eo: malŝalti

en: Examples
eo: Ekzemploj
