Tether Stats (7.x-1.01) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: enable
fi: ota käyttöön

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Hour
fi: Tunti

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Element
fi: Elementti

en: Statistics settings
fi: Statistiikan asetukset
