Tether Stats (7.x-1.01) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas
