Tether Stats (7.x-1.01) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Clicks
he: הקלקות

en: Hour
he: שעה

en: disable
he: השבתה

en: Impressions
he: מופעים

en: Element
he: אלמנט
