Tether Stats (7.x-1.01) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
