Tether Stats (7.x-1.01) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Hour
lv: Stunda

en: disable
lv: izslēgt

en: Examples
lv: Piemēri

en: Element
lv: Elements
