Tether Stats (7.x-1.01) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ
