Tether Stats (7.x-1.01) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Hour
pl: Godzina

en: disable
pl: wyłącz

en: Examples
pl: Przykłady

en: Impressions
pl: Impresje

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Activity Type
pl: Typ aktywności

en: Statistics settings
pl: Ustawienia statystyczne
