Tether Stats (7.x-1.01) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: enable
ro: activare

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: settings
ro: setări

en: Path
ro: Cale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Hour
ro: Oră

en: disable
ro: dezactivare

en: Examples
ro: Exemple

en: Statistics settings
ro: Setări statistici
