Tether Stats (7.x-1.01) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Name
si: නම

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය
