Tether Stats (7.x-1.01) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Statistics
sq: Statistikat

en: disable
sq: çaktivo

en: modules
sq: modulët
