Tether Stats (7.x-1.01) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: enable
te: చేతనం

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట
