Tether Stats (7.x-1.01) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: none
th: ไม่มี

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Statistics
th: สถิติ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Examples
th: ตัวอย่าง
