Tether Stats (7.x-1.02) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: enable
be: уключыць

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: disable
be: адключыць

en: modules
be: модулі
