Tether Stats (7.x-1.02) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: disable
bg: дезактивирай
