Tether Stats (7.x-1.02) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Clicks
ca: Clics

en: Hour
ca: Hora

en: disable
ca: inhabilita

en: Examples
ca: Exemples

en: Statistics settings
ca: Paràmetres de les estadístiques
