Tether Stats (7.x-1.02) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr
