Tether Stats (7.x-1.02) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Path
et: Tee

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Hour
et: Tund

en: disable
et: keela

en: Examples
et: Näited

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Statistics settings
et: Statistika seaded
