Tether Stats (7.x-1.02) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Path
gl: Ruta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: disable
gl: desactivar

en: Examples
gl: Exemplos

en: modules
gl: módulos

en: Element
gl: Elemento
