Tether Stats (7.x-1.02) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Hour
lt: Valanda

en: disable
lt: išjungti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: modules
lt: moduliai

en: Impressions
lt: Parodymai

en: Element
lt: Elementas
