Tether Stats (7.x-1.02) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Statistics
mn: Статистик

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
