Tether Stats (7.x-1.02) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण
