Tether Stats (7.x-1.02) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: enable
oc: activar

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora

en: disable
oc: desactivar

en: Examples
oc: Exemples
