Tether Stats (7.x-1.02) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی
