Tether Stats (7.x-1.02) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: enable
ta: செயல்பட வைக்க

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Path
ta: பாதை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: disable
ta: செயலிழக்க வைக்க
