Tether Stats (7.x-1.02) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: enable
vi: bật

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: settings
vi: các thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Total
vi: Tổng

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Clicks
vi: Nhấn

en: Hour
vi: Giờ

en: disable
vi: tắt

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Impressions
vi: Số lần hiển thị

en: Element
vi: Phần tử
