Tether Stats (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Path
az: Yol

en: Statistics
az: Statistika

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat
