Tether Stats (7.x-1.02) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།
