Tether Stats (7.x-1.01) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Hour
br: eurvezh
