Tether Stats (7.x-1.02) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Statistics
bs: Statistika

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat
