Tether Stats (7.x-1.02) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
