Tether Stats (7.x-1.02) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat

en: disable
hr: onemogući

en: modules
hr: moduli
