Tether Stats (7.x-1.02) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: disable
jv: mati

en: Examples
jv: Contoné
