Tether Stats (7.x-1.02) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი
