Tether Stats (7.x-1.02) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Statistics
kk: Статистика
