Tether Stats (7.x-1.02) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Statistics
ku: ئامار

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: disable
ku: ناچالاک بکە
