Tether Stats (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: enable
mr: समर्थ

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Total
mr: एकूण

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
