Tether Stats (7.x-1.02) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Examples
my: ဥပမာများ
