Tether Stats (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Clicks
nl: Klikken

en: Hour
nl: Uur

en: disable
nl: uitschakelen

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Impressions
nl: Vertoningen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID

en: Statistics settings
nl: Statistieken-instellingen
